O NAS – CENTRUM ZDROWIA SANA - GDAŃSK

Centrum Zdrowia Sana to miejsce, w którym możecie Państwo liczyć na specjalistyczną pomoc. Pomożemy w leczeniu chorób i problemów zdrowotnych. Wykonujemy masaż leczniczy, a także wykorzystujemy innowacyjne i sprawdzone metody leczenia. Pacjenci mogą liczyć na wykorzystanie tradycyjnej medycyny chińskiej.

Bezpłatna kompleksowa ocena stanu zdrowia aparatem Oberon

Jest to unikalne urządzenie pomiarowe, umożliwiające lekarzowi uzyskanie informacji o stanie zdrowia pacjenta na podstawie danych pomiarów fal elektromagnetycznych mózgu. Pomiar odbywa się w sposób podobny do EEG. W słuchawkach pacjent odbiera bodziec słuchowy, na ekranie komputera widzi bodziec wzrokowy. Mózg reaguje na bodźce, wysyłając specyficzne fale elektromagnetyczne, które odbiera kamera laserowa i wprowadza je do komputera w postaci wykresów. Te wykresy są wynikiem pomiarów, tak jak EEG.

Następnie program komputerowy przetwarza dane pomiarów na różne sposoby. Najpierw na rysunkach schematycznych zaznacza przy pomocy kolorowych punktów stan funkcjonalny narządów wewnętrznych. Punkty od 1 do 3 oznaczają prawidłowe pomiary, a od 4 do 6 – zaburzenia funkcji narządów, co jednak nie świadczy o chorobach. Prawdopodobieństwo diagnozy powstaje na skutek porównania wykresów pacjenta do wzorców chorobowych, znajdujących się w programie. Różnica jest określana matematycznie. Na podstawie wywiadu, wykresów, rysunków i danych liczbowych lekarz jest w stanie ocenić ogólny stan zdrowia pacjenta, wystawić diagnozy, dobrać suplementację indywidualnie dla każdego pacjenta. Program pozwala także z dużym prawdopodobieństwem wykryć pasożyty, wirusy, bakterie i drożdżaki.

Opracowała lek. med. Galina Margiewicz

miseczka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.